Pomoc techniczna

1. W jaki sposób mogę założyć swoje konto?

Jeżeli jeszcze do tej pory nie założyłeś swojego konta, z którego chcesz korzystać na naszym portalu, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób w każdej chwili. Należy przejść do menu Mój profil, następnie wybrać „Nie masz konta?” i uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką. Zaraz po wypełnieniu formularza możesz się zalogować i korzystać z pełnej funkcjonalności portalu.

2. W jaki sposób mogę zmienić swoje hasło?

Aby zmienić hasło, którego używasz w trakcie logowania, należy wejść w menu Mój profil, następnie wybrać przycisk Dostosuj profil i w polu odpowiadającym definiowaniu hasła należy wpisać nowe hasło, potwierdzić je w polu poniżej a na samym końcu zapisać ustawienia.

3. Nie znam nazwy swojego użytkownika - co robić?

Jeżeli zapomniałeś nazwy swojego użytkownika, musisz przejść w menu Mój profil a następnie wybrać z listy funkcjonalnej na dole „Nie pamiętasz nazwy?” i wpisać w odpowiednim polu swój adres e-mail, którego używałeś podczas rejestracji. Następnie postępuj zgodnie z instrukcja zawartą w wiadomości przesłanej na twoja skrzynkę pocztową.

4. Nie znam swojego hasła - co mogę w tej sytuacji zrobić?

Jeżeli zapomniałeś swojego hasła, musisz przejść w menu Mój profil a następnie wybrać z listy funkcjonalnej na dole „Nie pamiętasz hasła?” i wpisać w odpowiednim polu swój adres e-mail, którego używałeś podczas rejestracji. Następnie postępuj zgodnie z instrukcja zawartą w wiadomości przesłanej na twoja skrzynkę pocztową.

5. Czy do poprawnego działania portalu e-WSIiZ potrzebuje jakieś specjalistyczne oprogramowanie?

Portal e-WSIiZ został przygotowany w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny użytkownikowi. Nie wymaga on instalowania dodatkowych pakietów funkcjonalnych na twoim komputerze stacjonarnym lub przenośnym urządzeniu mobilnym. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do internetu.

6. Czy aby korzystać z platformy edukacyjnej muszę tworzyć dodatkowe konto?

Nie ma potrzeby tworzenia dodatkowego konta w celu zalogowania się na platformę edukacyjną. Cały system został przygotowany w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi korzystanie z niego. Wystarczy zarejestrować się na stronie w zakładce Mój profil i konto, które utworzymy automatycznie zostaje przypisane do platformy edukacyjnej. Cały system jest zintegrowany i takie operacje odbywają się automatycznie.

7. Czy mogę zamieszczać na platformie materiały których jestem autorem?

W chwili obecnej nie ma funkcjonalności która będzie pozwalała użytkownikom na opracowywanie i publikowanie swoich materiałów w różnej formie. Użytkownik po zarejestrowaniu otrzyma uprawnienia pozwalające na swobodne poruszanie się po platformie i przeglądanie materiałów na niej zamieszczonych. W przyszłości funkcjonalność platformy zostanie rozszerzona tak, aby można było tworzyć swoje treści i dzielić się nimi z innymi użytkownikami.

8. Czy mogę korzystać z portalu i platformy edukacyjnej używając swojego tabletu lub telefonu?

Oczywiście, zarówno portal e-WSIiZ jak i platforma, na której zamieszczone są materiały edukacyjne została przystosowana do wszystkich urządzeń dostępnych na rynku. Nic, więc nie stoi na przeszkodzie, aby wyświetlać, przeglądać treści używając dowolnego urządzenia mobilnego. Ponadto nie musisz martwić się o swój pakiet internetowy korzystając z portalu, ponieważ został zaprojektowany w taki sposób, aby pobierał możliwie jak najmniej danych.

 9. Mam inny problem niż te wymienione powyżej, co w tej sytuacji mogę zrobić?

Jeżeli napotkałeś inne problemy niż te opisane w poradniku powyżej, możesz w każdej chwili użyć formularza kontaktowego w celu wysłania wiadomości e-mail do naszych pracowników technicznych, lub użyć telefonu kontaktowego który również został podany w zakładce Kontakt. 


 
 
 

Zaloguj się