Optoelektronika

Optoelektronika to kolejna pozycja na liście  dostępnych kursów jakie zostały dla Państwa przygotowane. Kurs znajduje się w Obszarze nauk technicznych. Po więcej informacji należy udać się do katalogu kursów. Szkolenie jest całkowicie darmowe, wystarczy zarejestrować się na platformie.


Hipoterapia

Kolejny kurs z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu jest już dostępny. Po więcej informacji udaj się do katalogu kursów.

Farmakologia

Obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu został wzbogacony o kolejny kurs "Farmakologia". Szkolenie jest bezpłatne i już dziś możesz z niego śmiało korzystać. Wszystko co musisz zrobić, to utworzenie konta o ile jeszcze go nie posiadasz a następnie zalogowanie się do naszej platformy.


Nowy kurs "Historia kultury i sztuki"

Kurs "Historia kultury i sztuki" jest już dostępny na naszej platformie. Już teraz możesz zacząć z niego korzystać, po więcej informacji udaj się do katalogu kursów.  

Metody numeryczne

Kurs "Metody numeryczne" jest już dostępny. Szkolenie zawiera atrakcyjne testy sprawdzające. Już teraz możesz zacząć z niego korzystać, po więcej informacji udaj się do katalogu kursów.