Dream about saving money?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Intensywne kursy dla studentów z Hiszpanii, Grecji oraz Polski prowadzone przez projektantów z praktycznym doświadczeniem, kursy i szkolenia doskonalące dydaktyków  oraz powstanie innowacyjnych  materiałów edukacyjnych to tylko niektóre z rezultatów projektu „Stay in Touch”, realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Celem przedsięwzięcia jest modernizacja oferty na kierunkach związanych z grafiką, czterech uczelni: Athens School of Fine Arts (Grecja), Universidad de Castilla – La Mancha (Hiszpania) oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i  Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, poprzez opracowanie, przetestowanie i wdrożenie innowacyjnego programu kursu pn. „Projekty odpowiedzialnie społecznie” adresowanego do studentów i wykładowców studiów I oraz II stopnia.

Pierwsze rezultaty współpracy międzynarodowego zespołu są już dostępne na stronie  http://stayintouch.design/en/. W opracowanej bazie danych, ujęto ponad 50 przykładów zastosowań projektowania odpowiedzialnego społecznie.

Wyniki pracy ekspertów są dostępne na platformie e-WSIiZ . Są to  kursy e-learningowe, wykłady multimedialne, podcasty, które stanowią integralną część kursu „Projekty odpowiedzialnie społecznie”.

Efekty pracy grupy ekspertów, będą oceniane przez studentów, którzy będą mieli okazję  wziąć udział w dwóch edycjach Międzynarodowej Szkoły Letniej (organizowanej w Grecji,  Hiszpanii oraz Polsce). Program zajęć będzie dotyczył projektowania społecznie odpowiedzialnego przy użyciu nowoczesnych innowacji edukacyjnych, powstałych w ramach projektu i pozwoli wykształcić wśród uczestników kompetencje potrzebne z punktu widzenia rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego.

Artykuły z tej kategorii
Kontakt z nami17 866 14 48