Dream about saving money?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wykorzystuje w procesie zarządzania i w dydaktyce nowatorskie rozwiązania techniczno-organizacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszych technik informatycznych.

WSIiZ należy do nielicznego grona uczelni o klasie międzynarodowej. Studiuje u nas ok. 10% wszystkich studentów zagranicznych kształcących się w Polsce, m. in. z Iranu, Chin, Indii, Nigerii, Bangladeszu, Malezji, Ukrainy.

WSIiZ wchodzi w skład konsorcjum, do którego należą jeszcze, założona przez WSIiZ, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie.

Artykuły z tej kategorii

Dalsze informacje Ok