Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream about saving money?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

W tym dziale możesz się dowiedzieć:

  • jak zapisać się do wybranych kursów,
  • jak wygląda nawigacja w kursach oraz ich struktura,
  • w jaki sposób skonstruowane są wykłady w kursach.

Aby zapisać się do wybranego kursu wybieramy go i klikamy opcję „Zapisz mnie”. Po prawej stronie widoku kursu znajduje się panel nawigacyjny – umożliwiający szybki dostęp do zasobów, a poniżej – panel administracyjny.

Kursy zamieszczone na platformie e-WSIiZ zostały podzielone na moduły, które odnoszą się do konkretnego zakresu materiału z danego przedmiotu. Moduły składają się z części teoretycznej oraz w większości przypadków – praktycznej. W części praktycznej, w zależności od kursu, znaleźć można zadania otwarte, testy oraz różnego rodzaju ćwiczenia. Istnieje również możliwość sprawdzenia swoich wyników i ocen. Osiągane postępy można monitorować w panelu administracyjnym w zakładce „Twoje oceny”.

Na platformie e-WSIiZ zamieszczone są informacje teoretyczne (wykłady), których treść została przeniesiona bezpośrednio na platformę Moodle, jak również te, które składają się z tzw. pakietów SCORM. Przed otwarciem tych drugich mamy możliwość wyboru opcji przeglądania: w trybie prezentacji („Przeglądaj”) i standardowym („Normalne”). W tym wypadku zaznaczamy opcję „Normalne” i klikamy przycisk „Wejdź”. Kurs otworzy się w nowym oknie.

loading...
Artykuły z tej kategorii
Kontakt z nami17 866 14 48
17 866 11 97
Napisz do nassupport@e-wsiz.edu.pl
Adresul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok