Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream about saving money?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Loga

W tym dziale możesz się dowiedzieć:

  • jak zapisać się do wybranych kursów,
  • jak wygląda nawigacja w kursach oraz ich struktura,
  • w jaki sposób skonstruowane są wykłady w kursach.

Aby zapisać się do wybranego kursu wybieramy go i klikamy opcję „Zapisz mnie”. Po prawej stronie widoku kursu znajduje się panel nawigacyjny – umożliwiający szybki dostęp do zasobów, a poniżej – panel administracyjny.

Kursy zamieszczone na platformie e-WSIiZ zostały podzielone na moduły, które odnoszą się do konkretnego zakresu materiału z danego przedmiotu. Moduły składają się z części teoretycznej oraz w większości przypadków – praktycznej. W części praktycznej, w zależności od kursu, znaleźć można zadania otwarte, testy oraz różnego rodzaju ćwiczenia. Istnieje również możliwość sprawdzenia swoich wyników i ocen. Osiągane postępy można monitorować w panelu administracyjnym w zakładce „Twoje oceny”.

Na platformie e-WSIiZ zamieszczone są informacje teoretyczne (wykłady), których treść została przeniesiona bezpośrednio na platformę Moodle, jak również te, które składają się z tzw. pakietów SCORM. Przed otwarciem tych drugich mamy możliwość wyboru opcji przeglądania: w trybie prezentacji („Przeglądaj”) i standardowym („Normalne”). W tym wypadku zaznaczamy opcję „Normalne” i klikamy przycisk „Wejdź”. Kurs otworzy się w nowym oknie.

loading...
Artykuły z tej kategorii
Telefon
Kontakt z nami17 866 14 48
17 866 11 97
mail
Napisz do nassupport@e-wsiz.edu.pl
Adres
Adresul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.